Ana Sayfa / Genel / Nasil Bedava Pubg Uc Kazanılır?

Nasil Bedava Pubg Uc Kazanılır?

Bedava PUBG UC

Milyonlarca kişinin oynayarak rekor kırdığı bu oyunlar eğlenceli vakit geçirmenizin yanı sıra arkadaşlarınızla sosyal aktivitenizin gelişmesini sağlar. Daha önceden bilgisayar üzerinde oynanan bu oyun son zamanlarda mobil uygulamalara uygun olduğu için telefonlarda oynanmaktadır. Sistemdeki bedava PUBG UC uygulaması sayesinde sisteme ilk giriş yaptığınız zaman gerekli ekip ve ekipmanlar temin edilir. Daha sonra sistemden bedava PUBG UC almanız imkânsızdır.

Oyunda kendi karakterinizi geliştirerek daha çok güçlü olabilir ve rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz.  Eğlenceli oyunlar arasında yer alan, arkadaşlarınızla birlikte takım oluşturarak keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Karakterinizi geliştirerek oyunda daha başarılı olup daha eğlenceli vakit geçirirsiniz. Bunun için oyun ilk yükledikten sonra oyunda verilen görevleri, başarı ile yerine getirip yeni UC sistemleri elde edebilirsiniz. Oyun yükleme kapasitesi ve depolama alanı mevcuttur. Daha kaliteli bir oyun oynayabilmek için oyunun kapasitesini kaldırabilecek bir cihazda oynamanız gerekir.

PUBG UC Nedir?

Günümüzde mobil uygulamada oynanan birçok oyun vardır. Pandemi döneminde evlerde sıkılmanın yanı sıra arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilmek için yüklediğimiz bu oyunlar sayesinde arkadaşlarınız ile grup halinde oyun oynayabiliriz. PUBG UC sistemi oyunda verilen bazı karakterler ve ekipmanlardır. Oyunda para birimi olarak kullanılan UC sistemi sayesinde bazı karakterler ve ekipmanları alabilirsiniz.

Bedava PUBG UC sistemi oyunun en başında oyunculara sunulur. Daha sonra sistemden alacağınız araba deseni modelleri, paraşüt deseni modelleri, silah deseni modelleri ve giysi kıyafet modellerini kendi UC sisteminiz sayesinde elde edebilirsiniz. Böylelikle oyunda güçleriniz ile rakiplerinize karşı bir adım önde olursunuz. Silah, karakter ve malzemelerin alışında kullanılan para birimi olan UC sayesinde PUBG oyununda daha güçlü olursunuz.

PUBG Oyunu Sistem Gereksinimleri

Her oyunun belirli bir kapasiteyi kaldırabilmesi için gerekli olan sistem gereksinimleri mevcuttur. Her sistem için önerilen bazı kriterler bulunur.

 • Bu işletim gereksinimleri; işletim sistemi olarak Windows 7,8,8.1 ve 10 sitemi, 64 bit olmak üzere,
 • İşlemci sistemi; İntel Dual – core
 • Ekran kartı; NVIDIA GeForce
 • Ram 3 GB
 • DirectX sürüm 9.0c
 • Depolama 2 GB kullanılabilir alan olması gerekir.

Bu sistem gereksinimleri sağlandığı sürece oyun kalitesi ve kalitesi artar. Bu belirtilen işlemci kapasiteleri, cihazın minimum sistem kapasitesidir. Minimum sistem seviyesinden farklı olan işletim sistemi, işlemci, ekran kartı, RAM ve dahili depolama alanı yüksek olduğu durumlarda oyun kalitesi artarak daha iyi bir oyun deneyimi yaşarsınız. Milyonlarca kişinin tercih ettiği bu oyun sayesinde arkadaşlarınız ile grup kurabilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Eğlenceli Grup Oyunu

Arkadaşlarınız ile eğlenceli vakit geçirebileceğiniz PUBG mobile oyunu grup halinde veya tek kişi halinde oynanabilir. En fazla 4 kişilik gruplar halinde oynanabilir. Milyonlarca kişinin indirdiği bu oyun sayesinde pandemi döneminde arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Oyun içerisinde hem aktif olup hem de karşıdan karşıya konuşarak arkadaşlarınızla sohbet edip aynı anda oyun oynayabilirsiniz. Mobil verinizin açık olduğu durumlarda oyuna giriş yapıp çok az bir internet ile oyun oynayabilirsiniz. Bedava PUBG UC sistemi sayesinde oyunda oyuna ilk başladığınız zaman ki ekipmanlar temin edilir.

PUBG Nasıl Oynanır?

Oyunu telefonunuza veya bilgisayarınıza indirdikten sonraki aşamada sosyal medya hesaplarınızdan herhangi biri ile sisteme giriş yapabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra başla tuşuna basarak sistemdeki bedava PUBG UC sistemi ile size verilen ekip ve ekipmanları temin edip oyuna başlayabilirsiniz. Oyun sistemine başladıktan sonra ister arkadaşlarınızla isterseniz tek bir şekilde oyuna devam edebilirsiniz.

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız
19 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 4,32.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Bunu Baktınız mı?

Çiçekçi Dükkanı Açmak

Yeni bir iş kurmakta zorlanıyorsanız çiçekçi dükkanı açmak fikrini düşünebilirsiniz. Oldukça iyi bir gelir sağlayan …

6 yorumlar

 1. Teşekkürler

 2. Teş1234

 3. Sait123

 4. 10.000 uc istiyorum çok ihtiyacım var

 5. Çok güzel bence herkes denemeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir