Ana Sayfa / Hediye İnternet / Bimcell Bedava İnternet 2020

Bimcell Bedava İnternet 2020

2020 BİMcell Bedava İnternet Paketleri

Her geçen gün müşteri sayısını artıran BİMcell abonelerini elinde tutabilmek için 2020 BİMcell bedava internet paketleri kampanyaları düzenleyerek, abonelerinin memnuniyetini sağlamaktadır. Özellikle BİMcell bedava internet paketi sahibi olmak isteyen aboneler, bu konuda araştırma yapmaktadır ve siz de yazımızı okuyarak BİMcell kampanyalarından haberdar olabilirsiniz.

BİMcell, 2020 BİMcell bedava internet paketleri ile müşteri sayısını artırmayı planlarken, bedava internet kazanmak için yeni bir BİMcell kart alarak siz de hemen hediye internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

BİMcell Bedava İnternet

BİMcell, 2020 BİMcell bedava internet paketleri incelendiğinde daha çok yeni kullanıcılara cömert davrandığı görülmektedir. BİMcell yeni hat sahiplerine aylık kullanımları için 4 GB bedava internet ile birlikte 250 dakika ve 250 SMS hediye edilmektedir. BİM mağazalarınıza giderek 50 TL karşılığında kimlik kartınızı vererek, yepyeni bir BİMcell hattı alabilir ve BİMcell bedava internet paketinizi kullanabilirsiniz.  Aynı zamanda 2020 BİMcell bedava internet paketleri, numarasını BİMcell’e taşıyan aboneler içinde hediye edilmektedir. Siz de kampanyalardan faydalanmak için numaranızı BİMcell’e taşıyabilirsiniz.

BİMcell Bedava İnternet Paketleri

Mobil iletişim sektöründe de çalışmalara başlayan BİM, bu alanda da gerekli yatırımları yaptıktan sonra en çok tercih edilenler arasında olmak için 2020 BİMcell bedava internet paketleri sayesinde özellikle gençler tarafından çok fazla tercih edilmektedir.

BİMCELL birbirinden cazip ve kaliteli aynı zamanda fiyatları ile uygun kampanyaları sayesinde müşteri memnuniyetini sağlarken, sizler için sunulan 2020 BİMcell bedava internet paketleri de aşağıdaki gibidir.

  • Dost 2 GB Paketi içeriğinde 2 GB internet ile birlikte 600 dakika konuşma ve 600 SMS paketi ile sadece 19 TL’ye satılmaktadır.
  • Dost 5 GB Paketi içeriğinde 5 GB internet ile birlikte 750 dakika konuşma ve 750 SMS paketi ile sadece 29 TL’ye satılmaktadır.
  • Dost 10 GB Paketi içeriğinde 10 GB internet ile birlikte 1000 dakika konuşma ve 1000 SMS paketi ile sadece 39 TL’ye satılmaktadır.

BİMcell 1 GB Bedava İnternet

BİMcell özellikleri fiyatları ve 2020 BİMcell bedava internet paketleri nedeniyle en fazla tercih edilen internet paketlerine sahip olma özelliği ile dikkat çekmektedir. Sürekli olan 1 GB bedava internet kampanyası faturasız hat kullanıcıları için bir kampanya olmakla birlikte 25 TL ve üzeri TL yüklemeleri sonucunda abonenin hattına otomatik yüklenmektedir. Üstelik bedava internet ile birlikte 500 dakika konuşma paketi de hatta tanımlanmaktadır.

Siz de hattınıza 25 TL ve üzeri TL yüklemeniz sonucunda yükleme tarihinden itibaren geçerli olmak üzere 2020 BİMcell bedava internet paketleri kullanımına başlayabilir ve aylık olarak kullanabilirsiniz. Yalnız bu kampanya her ay için sadece bir yüklemeniz için geçerli olmakla birlikte, diğer 25 TL ve üzeri yüklemelerinize yapılmamaktadır.

BİMcell 10 Kasım Bedava İnternet Paketi

Diğer GSM operatörleri daha önceki yıllarda 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’ne özel kampanya düzenlerken, BİMcell tarafından bugüne özel bir kampanya hiç düzenlenmemiştir ve aboneleri bu kapsamda 2020 BİMcell bedava internet paketleri hediye edilmesini talep etmektedir.

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız
3 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 3,33.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Bunu Baktınız mı?

Bedava Pubg Uc Kazanma Yöntemleri

Özellikle gençlerin ilgi alanına giren çok oyunculu sanal savaş oyunu Pubg Mobile günümüzde popüler oyunlardan birisi …

Yorumlar