Ana Sayfa / Ekonomi / İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar [2020]

İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar [2020]

İcralık Olana Kredi Veren Bankalar

2020 yılında icralık olanlara kredi veren bazı bankalar şunlardır:

 • Yapı Kredi Bankası
 • Türkiye Ekonomi Bankası
 • Ziraat Bankası
 • Garanti Bankası
 • QNB Finansbank
 • Denizbank
 • Vakıfbank
 • Şekerbank

İcralık olanlara kredi veren bankalar; kişilere borç kapatma kredisi veya icra kredisi adı altında kredi vermektedirler. Ayrıca kişilerin güncel kampanyalardan yararlanmasını sağladıkları gibi, ilgili kredileri düşük faiz oranları ile vermektedirler. İcralık durumda olan kişilerin icra kredisi alarak borçlarını kapatması ve sonrasında düzenli geri ödeme yapması durumunda; kredi notlarında yükselme meydana gelmektedir. Böylece kişiler daha sonradan kredi çekmek istediklerinde; kredi almak konusunda zorluk çekmemektedirler. Yasal takipte olan kişilere kredi verilmemektedir. İlgili kişilere borçlarını kapatmaları amacı ile kredi verilmektedir. Dolayısı ile kişilerin başka bir amaç ile kredi başvurusu yapması mümkün değildir.

Ziraat Bankası’ndan İcralık Olanlara Kredi

Ziraat Bankası icralık olan kişilere kredi verirken; borç kapatma kredisi veya icra kredisi adı altında kredi vermektedir. Kredi kartı borcu dolayısı ile icralık olmuş kişilerin alabileceği bir kredi türüdür. Kişiler üzerlerine kayıtlı herhangi bir taşınmazı teminat göstererek, icra kredisi alabilmektedirler.

QNB Finansbank’tan İcralık Olanlara Kredi

QNB Finansbank icralık olan kişilere kredi verirken; kişilerin icralık olmuş olan borçlarını belgelemesini talep etmektedir. Kişiler ilgili borcu belgelediklerinde, borç miktarı kadar kendilerine kredi verebilmektedir. Ayrıca kişilere kredi verirken teminat ve ek belge isteme hakkını da kendinde saklı tutmaktadır.

Denizbank’tan İcralık Olanlara Kredi

Denizbank icralık olan kişilere kredi verirken; güncel kampanyalarından yararlanmalarını sağlamaktadır ve dolayısı ile icralık olan kişiler Denizbank’tan kredi aldıklarında düşük faiz oranları ile kredi kullanmış olmaktadırlar. Denizbank icra kredisi adı altında 20.000 TL’ye kadar kredi vermektedir ve bu kişilere ilgili krediyi geri ödemeleri için 60 aya varan vade seçeneği sunmaktadır.

Şekerbank’tan İcralık Olanlara Kredi

Şekerbank icralık olan kişilere kredi verirken; bazı bankalara göre daha yüksek faiz oranları ile icra kredisi vermektedir. Ancak faiz oranları yüksek olmasına rağmen uygun ödeme koşulları sağladığından; Şekerbank icralık olan kişilerin kredi alırken tercih ettiği bir bankadır. Şekerbank’tan icralık olan kişilerin 100.000 TL’ye kadar kredi alabilmesi mümkündür. Şekerbank’tan icralık olan kişilerin kredi alması durumunda; kendilerine 60 aya varan vade seçeneği sunulmaktadır.

Vakıfbank’tan İcralık Olanlara Kredi

Vakıfbank icralık olan kişilere kredi verirken; borç kapatma kredisi adı altında kredi vermektedir. Vakıfbank icralık olan kişilere 20.000 TL’ye kadar kredi vermektedir. Vakıfbank’ın icralık olan kişilere verdiği kredi için uyguladığı vade seçeneği 18 aya kadardır.

Yapı Kredi’den İcralık Olanlara Kredi

Yapı kredi icralık olan kişilere kredi verirken; kişilerin gelir durumlarını göz önüne almaktadır. Kişilerin sosyal güvencelerinin olması ve aylık düzenli bir gelirlerinin olması durumunda kendilerine borç kapatma kredisi vermektedir. İcralık durumda olan kişilerin Yapı Kredi’den kredi alabilmesi için; kişilerin Yapı Kredi şubelerine gitmesi veya 0850 222 04 44’ü araması gereklidir.

Türkiye Ekonomi Bankası’ndan İcralık Olanlara Kredi

Türkiye Ekonomi Bankası icralık olan kişilere kredi verirken; kişilerin belgeleyebildikleri, düzenli olarak kazandıkları bir gelirlerinin olmasını kıstas olarak almaktadır. Düzenli geliri olan kişilere borç kapatma kredisi adı altında kredi vermektedir. İcralık durumda olan kişilerin kredi başvurusu yapabilmeleri için; Türkiye Ekonomi Bankası şubesine gitmesi gereklidir. Ayrıca konu ile ilgili herhangi bir soru işaretinin olması durumunda; 0850 200 06 06 numaralı Türkiye Ekonomi Bankası müşteri hizmetleri aranmalıdır.

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız
6 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 4,33.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Bunu Baktınız mı?

Çiçekçi Dükkanı Açmak

Yeni bir iş kurmakta zorlanıyorsanız çiçekçi dükkanı açmak fikrini düşünebilirsiniz. Oldukça iyi bir gelir sağlayan …

7 yorumlar

 1. Borc kapatma kiridisi cekebilirmyim

  • Ben icralik oldum borc kapatma kiridisi cekebilirmyim

   • İcralık olduğum için kredi çekmek istiyorum kimse yardımcı olmuyor lütfen yardımcı olursanız sevinirim sigorta yok benimde eşiminde ikimizde eşim kırmızı kalem yedi ben icralık allah rızası için yardımcı olun

 2. Ben icralik oldum borc kapatma kiridisi cekebilirmyim

 3. Sizden cevap alamadim borc kapatma kiridisinden cevab gelmedi

 4. Hic bir banka keridi vermiyor icralık olanlar üç dört bankaya başvuru yaptım Hic bir banka vermedi