Ana Sayfa / Hediye İnternet / Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Bedava İnternet Paketi 2020

Yeni yılla beraber Turkcell bedava internet paketi 2020 yılına özel kampanyalar düzenlerken, kampanyalar sayesinde 10 GB’a kadar internet kazanabilirsiniz. Kampanyalar faturalı ve hazır kart kullanıcıları için sunulurken, kampanyalara katılım da oldukça kolaydır. Kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmak ve katılım sağlamak istiyorsanız, sitemizi yakından takip edebilir ve güncel kampanyalar sayesinde internetsiz kalmaya son noktayı koyabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Paketi 2020 Nedir?

Turkcell bedava internet paketi 2020 yılına özel kampanyalar sayesinde ücretsiz olarak abonelerine sunulurken, kullanım süreleri kampanyanın özelliğine göre değişkenlik göstermektedir. Kampanya kapsamında kazanılan bedava internet paketleri kullanım süreleri boyunca kullanılmakta olup, süreleri bittikten sonra tarifeniz üzerinden gerekli ücretlendirme yapılmaktadır.

Turkcell Bedava İnternet Paketi 2020 Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava internet paketi 2020 yılına özel kampanyalar eşliğinde abonelerine sunulurken, Turkcell bedava internet veren uygulamalar sayesinde kampanyalara dahil olunabilmektedir.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Turkcell bedava internet veren uygulamalar 2020 yılına özel kendini güncellerken, uygulamaları kullanan Turkcell aboneleri kazançlı çıkıyor.

Turkcell Dijital Operatörüm Uygulaması Salla Kazan Bedava İnternet

Turkcell bedava internet veren uygulamalar arasında en çok tercih edilen ‘’Salla Kazan’’ ‘’Dijital Operatörüm’’ uygulaması içerisinde yer alan ve bedava internet kazanmanın en kolay yolu olarak bilinmektedir. Her hafta Turkcell abonelerine hediyeler dağıtan Turkcell Salla Kazan uygulaması sayesinde siz de bedava internet kazanabilir ve dilediğinizce kullanabilirsiniz.

Turkcell “Yaani Arama Motoru” Uygulaması Bedava İnternet

Turkcell tarafından sunulan ve Android ve İOS işletim sistemlerinde rahatlıkla kullanılabilecek olan ‘’Yaani Arama Motoru’’ uygulamasını indiren Turkcell aboneleri en az 10 gün kullanarak 20 arama yapmaları sonucunda 1 GB Turkcell bedava internet paketi kazanırken, istedikleri tüm bilgiye rahatlıkla ulaşacak.

Turkcell Goller Cepte Taraftar Uygulamaları

Turkcell bedava internet veren uygulamalar arasında olan GollerCepte uygulamasını telefonuna yükleyen Turkcell müşterileri 500 MB internet paketi kazanırken, uygulama App Store ya da Play Store üzerinden telefonunuza indirilebilmektedir.

Turkcell GNÇ Uygulaması Bedava İnternet

Turkcell bedava internet veren uygulamalar arasında en çok tercih edilen Turkcell GNÇ uygulamasını telefonunuza indirmeniz yeterli olmaktadır. Uygulama üzerinde bulunan ‘’ÇATLAT’’ bölümüne giriş yaparak bedava internet sahibi olabileceğiniz gibi haftada iki kez istediğiniz günlerde kazançlı çıkabilirsiniz.

Turkcell BİP Uygulaması İle Bedava İnternet

Turkcell BİP uygulaması Turkcell tarafından yapılmış olan ve en çok tercih edilen uygulamalar arasında yer alarak mesajlaşma ve konuşma konusunda pratiklik sağlarken, BİP uygulamasına arkadaşlarını davet eden BİP’liler bedava internet kazanıyor.

Ayrıca uygulama üzerinde bulunan ‘’Sürpriz Nokta’’ kampanyasına katılan Turkcell aboneleri verilen görevleri yerine getirerek de Turkcell bedava internet kazanabilmektedir.

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması Bedava İnternet

Turkcell bedava internet veren uygulamalar arasında yer alan ve ulaşılmaz olduğunuzda bilgi veren ‘’Turkcell Toplantıdayım’’ uygulaması ile haftalık 5 TL karşılığında kullanabilir ve 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell UpCall Bedava internet

Turkcell bedava internet veren uygulamalar denilince akla gelen UpCall uygulamasını telefonunuza indirerek ilk kullanım sonrasında 1 GB Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2020

Turkcel bedava internet kampanyaları 2020 yılı için kampanyalarına devam ederken, kampanyalar daha çok akıllı telefonları ilgilendiren kampanyalardır. İnternet her türlü işlemi rahatlıkla hallettiğimiz bir teknoloji olmakla birlikte sosyal mecrada aşırı takınılması durumunda çabuk bitme gibi durumlarla karşı karşıya kalmamıza neden olmaktadır. Bu durumunda da Turkcell tarafından düzenlenen Turkcell bedava internet kampanyaları sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

 Turkcell Dijital Operatör Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası

2017 yılından beri devrede olan ve Turkcell aboneleri tarafından yoğun ilgi gören Salla Kazan Kampanyası yeni yılda da abonelerine kazandırmaya devam etmektedir. Turkcell Dijital Operatörüm uygulaması üzerinden girilen ‘’Salla Kazan’’ uygulaması ile telefonunuzu sağa sola sallayarak Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell BİP Bedava İnternet

Turkcell bedava internet kampanyaları arasında olan Turkcell BİP uygulaması ile bedava internet kazanma şansınız bulunmaktadır. Turkcell’in mesajlaşma uygulaması olan BİP üzerinden internet kazanmak için daha önceden kampanyaya dahil olunmamış olması gerekmektedir. Turkcell’li arkadaşlarınızla internete ihtiyaç duymadan mesajlaşabilir ve arkadaşlarınızı BİP uygulamasına davet edebilirsiniz. Davet ettiğiniz 5 kişi uygulamayı yükleyerek kullanıma başlarsa aylık 1 GB Turkcell bedava internet paketi hattınıza yüklenir. Bu sayıyı 5’ten 10 kişiye çıkarmanız durumunda ise, 10 arkadaşınızın BİP’li olması durumunda 2 GB Turkcell bedava internet paketi hattınıza yüklenecektir.

Turkcell Faturalı Hat Bedava İnternet Paketleri

Yeni Turkcell faturalı hat kullanıcıları adına hazırlanmış kampanyalara bakılırsa;

  • 750 dakika konuşma ve 1 GB internet paketi Turbo Süper Fırsat Paketi olarak 39 TL’dir.
  • 500 dakika konuşma ve 15 GB internet paketi Turbo Süper Fırsat+15 Paketi 69 TL’dir.
  • 000 dakika konuşma ve 20 GB internet paketi Turbo Dijital Paketi 75 TL’dir.

Turkcell Faturasız Hat Bedava İnternet Paketleri

Yeni Turkcell hazır kart aboneleri için hazırlanmış kampanyalara bakılırsa;

  • 500 dakika konuşma ve 1 GB internet paketi ilave olarak 25 TL olmakla birlikte 1 GB Turkcell bedava internet paketi de hediye edilmektedir.
  • 500 dakika konuşma ve 2 GB internet paketi kullanımı 27 TL olmakla birlikte 3 GB Turkcell bedava internet paketi de hediye edilmektedir.
  • 500 dakika konuşma ve 3 GB internet paketi kullanımı 30 TL olmakla birlikte 3 GB Turkcell bedava internet paketi de hediye edilmektedir.

Turkcell Ücretsiz İnternet Paketi 2020

Turkcell ücretsiz internet paketi 2020 kampanyalarına dahil olmak için Turkcell yeni hat sahibi olmanız işinizi kolaylaştırırken, Turkcell hat kullanımını yaygınlaştırmak için yeni hat alan abonelerine 5 GB hediye internet veriyor.

Yeni hattınızla birlikte yeni hat hediyenizi hemen kullanmak istiyorsanız, hattınız aktif olduktan sonra ‘’HATHEDIYESİ 5GB’’ yazarak 2020’ye mesaj göndermeniz sonucunda bedava internet paketiniz hattınıza yüklenecektir.

Üstelik 3 ay boyunca 25 TL ve üzeri yüklemelerinizde 3 ay boyunca geçerli olacak 5 GB internet paketiniz hattınıza yüklenecektir.

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız
3 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 3,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Bunu Baktınız mı?

Bedava Pubg Uc Kazanma Yöntemleri

Özellikle gençlerin ilgi alanına giren çok oyunculu sanal savaş oyunu Pubg Mobile günümüzde popüler oyunlardan birisi …

Yorumlar

  1. Çok güzel uygulama