Ana Sayfa / Evde Para Kazanma / Evde Örgü İşi Veren Yerler [2020] Örgüyle Para Kazanma

Evde Örgü İşi Veren Yerler [2020] Örgüyle Para Kazanma

Evde Örgü İşi Veren Firmalar

Evde örgü yapıp para kazanmak için, sipariş talep edilecek çeşitli firmalar bulunmaktadır. Bu firmaların belirledikleri siparişleri düzenli olarak hazırlayan ev hanımları, ciddi oranda ek gelir kaynağı elde etmektedirler. Evde örgü işi veren firmalardan iş almanın haricinde, kişisel imkânlarla da ürünlerin satışı sağlanabilir. Ev hanımlarının oldukça fazla tercih ettiği evde örgü işi, doğru pazarlama teknikleri sayesinde büyük getiriler sağlayabilir.

Şehirlere Göre Evde Örgü İşi Veren Yerlerin İletişim Bilgileri

Evde örgü siparişi veren firmalara ait bilgiler ve firmaların iletişim numaraları aşağıda detaylıca açıklanmıştır:

 • İstanbul içerisinde; evde pul ve boncuk işleri yapmak isteyen kişiler 15 kişilik grup oluşturarak, belirtilen iletişim numaralarıyla irtibat kurmalı ve başvuru yapmalıdır:
 • Cep Telefonu: 0 (553) 960 60 29
 • İş Telefonu: 0 (212) 883 34 02
 • Türkiye genelinde örgü ve dantel işi almak için aşağıdaki iletişim bilgileri kullanılmalıdır:
 • Cep Telefonu: 0 536 217 80 46
 • E-mail: sevincdemiroren@mynet.com.tr
 • İstanbul içerisinde dantel ve örgü işi almak için; asli@aslinindandigi.com mail adresi üzerinden iletişim kurulabilir.
 • İzmir içerisinde evlere dantel ve örgü işi almak isteyen kişiler, aşağıdaki iletişim numaraları üzerinden irtibat sağlamalıdır:
 • Cep Telefonu: 0 (537) 930 11 73
 • İş Telefonu: 0 (232) 311 66 69
 • Adana içerisinde evlere örgü işi talep eden kişiler; dantelisi_01@hotmail.com mail adresi üzerinden yetkililerle iletişime geçebilirler.
 • Ege Bölgesi ve çevresinde evlere örgü işi almak için; yagmurveokyanus@hotmail.com mail adresi üzerinden, yetkililerle irtibat kurulması gerekmektedir.

Evde Örgü Örerek Para Kazanmak İçin Yapılması Gerekenler

Örgü örerek para kazanmak için uygulanması tavsiye edilen bazı adımlar bulunmaktadır. Aşağıda belirtilen adımların takip edilmesi sonucunda, ek gelir sağlanacak düzeyde satış yapılması hatta ek gelirden daha da üst düzeyde gelir elde etmek mümkündür.

 1. Yapılacak Ürünler Belirlenmelidir: Örgü işine hangi ürünlerle başlanacak belirlendikten sonra, o ürünler için yeteri kadar malzeme alınmalıdır. Bir anda gereğinden fazla malzeme alınması, zarar edilmesine sebep olabilir. İlk ürünler üretildikten sonra, bu ürünlerin satışı için harekete geçilmesi gerekir. Yapılan ürünler satıldıkça, yeni ürünlerin yapılması için gereken malzemelerin parası çıkarılmaya başlanacaktır. Bu uygulamayla, periyodik olarak üretim ve satış sayısı artış gösterecektir.
 2. Arz Talep Dengesi Dikkate Alınmalıdır: İnsanların hangi ürünleri daha çok beğendiği ve hangi ürünlerin daha çok satıldığı gözlemlenmelidir. Müşterilerin ihtiyaçlarına ve beğenilerine karşılık veren örgülerin yapılması, satışların artmasını sağlayacaktır. Büyük bedenli kişiler için hırka örmek gibi, ihtiyaç duyulan alanlara yönelmek gerekmektedir.
 3. Reklam Ve Tanıtım Yapılmalıdır: Örülen ürünlerin tanıtımının doğru ve yeteri kadar yapıldığından emin olunması gerekir. Özellikle; Facebook, Linkedin, İnstagram, Pinterest, Google+ ve Youtube gibi sosyal medya ortamları üzerinden, örülen ürünlerin tanıtımının yapılması gerekir. Sosyal ortamlarda ne kadar dikkat çekilirse, o kadar fazla müşteri potansiyeline sahip olunacaktır. Sosyal medya üzerindeki takipçi sayısı arttıkça, satış oranlarında artış görülür. Sosyal medya kanalları üzerinden online sipariş açılarak, üretilen ürünlerin daha fazla kişiye satılması sağlanabilir.
 4. Dikkat Çeken Ögeler Kullanılmalıdır: Sosyal medyada tanınmak ve ürünlerin satışını arttırmak amacıyla; dikkat çekici ögelere yer verilmesi gerekir. İnsanların dikkatlerini cezbedecek video ve fotoğraflar hazırlanmalı, ürünlerin gönderimi esnasında özenli ve şık ambalajlar tercih edilmelidir.
 5. Firmalarla Bağlantı Kurulmalıdır: Evde örgü işleri için siparişler oluşturan firmalarla iletişime geçilerek, toplu işler almak için anlaşma yapılabilir. Böylece üretimin ve satışların belirli bir düzene oturtulması sağlanır ve kişiler düzenli gelirlere sahip olurlar.
1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız
2 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Bunu Baktınız mı?

Evde Pasta Yapıp Nasıl Para Kazanılır? [2020]

Evde pasta yaparak para kazanmak için uygulanması gereken çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Özellikle kadınların tercih ettiği bu yol üzerinden, ciddi gelir elde eden kişiler vardır.

5 yorumlar

 1. Orgu ve dantel orerim

 2. Antalya Muratpaşa da yaşıyorum evde örgü işi yapmak istiyorum

 3. Bandırmada oturuyorum dantel işi yapmak istiyorum

 4. İstanbul maltepede oturuyorum.örgü örerek para kazanmak isityorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir