Ana Sayfa / Hediye İnternet / Vodafone Bedava İnternet Paketi 2020

Vodafone Bedava İnternet Paketi 2020

Vodafone Bedava İnternet Paketi 2020

Dünya çapında düzenlediği kampanyalarla adını duyuran Vodafone, diğer GSM operatörlerinde olduğu gibi Vodafone bedava internet paketi 2020 kampanyaları ile abonelerine ücretsiz internet dağıtıyor.

Sürekli olarak alt yapı çalışmalarına devam eden Vodafone mobil abonelerine daha iyi hizmet vermek adına çaba gösterirken, ‘’Vodafone Devreden Uyumlu’’ paketleri gibi farklı uygulamalarıyla da abonelerini desteklemeye devam ediyor. Sadece bununla yetinmeyen Vodafone, abonelerinin istek ve ihtiyaçlarını dikkate alarak Vodafone bedava internet paketi 2020 yılında da kampanyalarına devam etmektedir.

Vodafone Bedava İnternet Paketi 2020 Nedir?

Abonelerinin istek ve ihtiyaçlarını dikkate alarak çalışmalarını organize Vodafone, yeni yılda da Vodafone bedava internet paketi 2020 kampanyaları sayesinde abonelerini yalnız bırakmazken düzenlediği kampanyalara Vodafone uygulamaları üzerinden ücretsiz olarak katılmak mümkündür.

Vodafone Bedava İnternet Paketi 2020 Nasıl Yapılır?

Birçok mobil kullanıcı paket aşım sorunu ile karşı karşıya kalmama açısından dakika ve SMS konusunda idareleri davranırken, ay sonu geldiğinde haklarının silinmesinden şikayetçi olurken, Vodafone abonelerinin taleplerini dikkate alarak ‘’Devreden Uyumlu Fırsatları’’ ile abonelerini memnun etmeye çalışıyor. Böylelikle harcamadığınız dakika ya da SMS paketlerinin bir sonraki aya devredilerek, gelecek aylarda kalan kullanımlarınızı rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Vodafone bedava internet paketi 2020 yılında da devam ederken, abonelerine hediyeler konusunda cömert davranırken abone sayısını artırmak adına da farklı kampanyalar düzenlemektedir.

Vodafone FreeZone Bedava İnternet 2020

Siz de eğer 26 yaşında genç Vodafone abonesi iseniz, Vodafone’nun 26 yaş altındaki aboneleri için sunduğu Vodafone FreeZone Club’a üye olarak kazançlı çıkabilir ve günlük kullanım için sunulan 4 GB Vodafone FreeZone bedava internet 2020 kampanyasından faydalanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanabilmek adına öncelikle Vodafone FreeZone ailesine katılmanız gerekmektedir.  Vodafone FreZone World’e katıldıktan sonra 1 gün geçerli olacak 4 GB Vodafone FreeZone bedava internet kampanyasına katılmış olursunuz. Kampanya tarihi 31 Mart 2020 tarihine kadar devam etmekte olup, yoğun istek üzerine uzatılır mı bilmiyoruz.

Vodafone Faturalı Hat Bedava İnternet Paketleri

Vodafone faturalı hat bedava internet paketleri sunarken, faturasız hat kullanıcılarını da ihmal etmemektedir. Bedava internet paketi kazanmak için uygulamalara katılmanız uygun olurken, uygulamalar üzerinden bedava internet paketleri kazanabilirsiniz.

Bana Ne Var – Vodafone Bedava İnternet Paketi 2020

Vodafone tarafından sunulan “Bana ne var’’ paketi aboneleri tarafından çok tercih edilen bir uygulama olurken, ‘’Bana Ne Var’’ sayesinde birçok abone internetim bitti derdinden kurtulurken, uygulamaya katılmanız için öncelikle yapmanız gereken ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını hızlı bir şekilde telefonunuza indirmektir. Uygulama telefonunuza yüklendikten sonra pazartesi günleri uygulama içerisinde bulunan ‘’Bana Ne Var’’ uygulamasını tıklayarak hesabınızı tanımlatmanız gerekmektedir. Daha sonra Vodafone üzerinden bilgilendirme mesajı bilgi gönderilerek Vodafone bedava internet paketi kullanımına başlayabilirsiniz.

Vodafone 1 GB Bedava İnternet 2020

Vodafone’nun yeni yılla beraber soktuğu Vodafone internet paketi 2020 sayesinde 1 GB Vodafone bedava internet kazanabilir ve bunun içinde ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını hemen telefonunuza indirmeniz yeterli olmaktadır. Uygulamayı indirdikten sonra sisteme kayıt olmanız üzerine kayıt olduğunuz numara üzerinden ‘’S’’ yazıp 7000’e SMS göndermeniz durumunda 15 dakika içerisinde bir şifre gönderilecek ve şifre ile sisteme giriş yaparak 1 GB internet paketinizi 30 gün süre ile kullanabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Hat Bedava İnternet Paketleri

Vodafone faturasız hat kullanıcılarını unutmayarak, Vodafone faturasız hat bedava internet paketleri sayesinde abonelerinin internet sorununa çözüm bulmaktadır.

Yükle Harca Kazan Kampanyası

Vodafone tarafından faturasız hat bedava internet paketleri arasında sunulan ‘’Yükle Harca Kazan Kampanyası’’ 2020 yılında da devam ederken 30 TL ve üzeri yüklemeleriniz sonucunda ‘’BANANEVAR’’ yazarak 44555’e SMS göndermeniz durumunda internet paketleri ile beraber sürpriz hediyelerde kazanabilirsiniz. Bir defa gerçekleştirdiğiniz bu işlem sonrasında mesaj gönderimi yapmadan her yükleme sonrasında ve harcamalarınız karşılığında Vodafone bedava internet paketi hattınıza yüklenecektir.

Vodafone Ücretsiz İnternet Paketi 2020

Vodafone ücretsiz internet paketi 2020 kampanyaları arasında yer alan ve Vodafone Akıl Küpü tarife kullanıcılarının yararlanabildiği kampanya ile yılda en fazla üç kez olmak üzere 500 MB internet kullanma hakkına sahip olabilmektedir. Hakkınızı kullanmak adına ‘’500MB’’ yazdıktan sonra 3636’ya göndermeniz durumunda bedava internet paketiniz hattınıza yüklenecektir. Yalnız bu kampanya yalnızca faturalı hat kullanıcıları için geçerli bir kampanyadır.

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız
12 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 3,83.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Bunu Baktınız mı?

Bedava Pubg Uc Kazanma Yöntemleri

Özellikle gençlerin ilgi alanına giren çok oyunculu sanal savaş oyunu Pubg Mobile günümüzde popüler oyunlardan birisi …

5 yorumlar

  1. Iyi idare eder

  2. Iyi insanlar olsun

  3. Iyi çizim yapmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir